تبادل ۵۶۵ میلیون پیامک طی دوروز در شبکه همراه اول
تاريخ ارسال خبر : 23 مارس 2011 | ساعت 9:35 | کد خبر: 3848 | sv39 | چاپ این مطلب

مدیرعامل همراه اول گفت: ۳۲ میلیون مشترک فعال همراه اولی از ۱۰ صبح ۲۹ اسفند ۸۹ تا ۱۰ شب اول فروردین ۹۰، حدود ۵۶۵ میلیون پیامک ارسال کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۸۰ درصد افزایش یافته است.

وحید صدوقی در گفت‌وگو با خبرنگار ان با اعلام آمار پیامک‌های تبریک سال نو در شبکه همراه اول، اظهار داشت: میزان ارسال پیامک‌های تبریک سال نو از سوی مشترکان در آغاز سال ۹۰، نسبت به سال آغاز سال ۸۹، حدود ۸۰ درصد افزایش یافته است.
وی گفت: مشترکان همراه اول در بازه زمانی ۳۶ ساعته از ساعت ۱۰ صبح ۲۹ اسفند ۸۹ تا ساعت ۲۲ اول فروردین ۹۰ حدود ۵۶۵ میلیون پیامک ارسال کرده‌اند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته و در بازه ۳۶ ساعته ۱۰ صبح ۲۹ اسفند ۸۸ تا ۱۰ شب اول فروردین ۸۹، حدود ۳۱۵ میلیون پیامک بوده است.
مدیرعامل همراه اول اظهار داشت: پیک ارسال پیامک در ساعات شبانه‌روز منتهی به سال نو از ساعت ۱۰ تا ۱۱ شب ۲۹ اسفند ۸۹ بوده که در طی این یک ساعت ۲۶ میلیون پیامک در شبکه جابجا شده است.
صدوقی ادامه داد: همچنین پیک ارسال پیامک از ساعت ۲ بعد از ظهر ۲۹ اسفند ۸۹ تا ساعت ۲ بعد از ظهر اول فروردین ۹۰ بود که در این بازه ۲۴ ساعته حدود ۴۰۶ میلیون پیامک در شبکه جابجا شده است.
وی ادامه داد: همچنین مشترکان همراه اولی طی ۴۸ ساعت ۲۹ اسفند تا اول فروردین نیز در مجموع ۶۳۳ میلیون پیامک ارسال کرده‌اند که ۹۲٫۵ درصد پیامک‌ها با موفقیت ارسال شده است و پر بودن حافظه گوشی، خاموش بودن و در دسترس نبودن از جمله عوامل عدم موفقیت در ارسال پیامک است.
مدیرعامل همراه اول با اشاره به تدابیر این اپراتور برای تحویل سال نو تأکید کرد: به منظور آمادگی برای آغاز سال نو، ظرفیت مراکز پیامک همراه اول از ۱۱ هزار به ۴۰ هزار پیامک در ثانیه افزایش یافته است.
وی خاطر نشان کرد: همراه اول ۴۳٫۵ میلیون سیم کارت دائمی و اعتباری واگذار کرده که همزمان با تحویل سال نو ۳۲ میلیون سیم کارت در شبکه فعال بوده است.
بر اساس این گزارش قیمت هر پیامک فارسی در شبکه همراه اول ۸ تومان و هر پیامک انگلیسی ۲۲ تومان است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ