ورمحمدی پس از تمدید با پرسپولیس: ترسی از رقابت با حسینی و بنگر ندارم
تاريخ ارسال خبر : 7 ژوئن 2012 | ساعت 16:02 | کد خبر: 14718 | sv53 | چاپ این مطلب

رضا نورمحمدی می‌گوید ترسی از رقابت با سید جلال حسینی و محسن بنگر در خط دفاعی پرسپولیس ندارد.

 مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمدید قرارداد خود با این تیم برای یک سال دیگر درباره شرایط این تیم در فصل بعد، اظهار کرد: تیم بزرگی مثل پرسپولیس نیاز دارد که برای فصل جدید در هر پست دو بازیکن خوب داشته باشد.

 ما در فصل گذشته روزهای خوبی را سپری نکردیم و حالا هم همه هواداران منتظرند که پرسپولیس ناکامی‌های خود را جبران کند.

 وی ادامه داد: هر تیمی که وارد فصل جدید می‌شود، بازیکنانی را به فهرست خود اضافه می‌کند و اگر بخواهیم بگویم که نمی‌شود در یک پست دو بازیکن حضور داشته باشند، درست نیست و آن تیم ممکن است در ادامه فصل به مشکل بخورد. من هم از حضور سید جلال حسینی و بنگر در پرسپولیس هیچ ترسی ندارم و معتقدم که همیشه در رقابت است که یک بازیکن آمادگی خود را حفظ می‌کند و حتی بهتر می‌شود.

 نورمحمدی درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات هم، گفت: فصل گذشته تیم ضعف‌هایی داشت که مربی با استفاده از شناخت آن‌ها برای جذب بازیکنان جدید برنامه‌ریزی کرده. فکر می‌کنم تا الان هم بازیکنان خوبی به پرسپولیس آمدند و هواداران می‌توانند یک تیم قدرتمند را در فصل بعد ببینند.

 مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: فصل قبل هم بازیکنانی که به پرسپولیس اضافه شدند، همه بزرگ و تاثیرگذار بودند اما حاشیه‌هایی که از ابتدای فصل در تیم به وجود آمد، باعث شد که پرسپولیس به بحران برود که امیدوارم در فصل جدید شاهد این وضعیت نباشیم.

 نورمحمدی همچنین درباره جدایی احتمالی محمد نصرتی و شیث رضایی از پرسپولیس هم گفت: به هر حال این دو نفر بازیکنان هم پست من هستند و مهره‌های کوچکی نیستند، اما هر مربی تفکرات خاص خودش را دارد. همین الان هم تیم‌های زیادی خواهان این دو بازیکن هستند و حتی خود نصرتی سال گذشته هم از استقلال و هم پرسپولیس پیشنهاد داشت. بقیه بازیکنانی که احتمالا از پرسپولیس جدا می‌شوند هم همین وضعیت را دارند. بازیکنانی مثل اولادی مهره‌های خوبی هستند که با صلاحدید مربی از تیم جدا شده‌اند.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ