جذب ۱۴۴ نیروی جدید در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
تاريخ ارسال خبر : 7 ژوئن 2012 | ساعت 16:18 | کد خبر: 14731 | sv56 | چاپ این مطلب

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از جذب ۱۴۴ نیروی جدید در دانشگاه علوم پزشکی خبر داد.

خبرگزاری فارس: جذب 144 نیروی جدید در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

به گزارش “عسلویه نیوز” جهانگیر شاهینی ظهر امروز در بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی دشتستان و آبپخش اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سال جاری نسبت به احداث و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی اهتمام ویژه‌ای داشته است.

وی افزود: در سال جاری ۲ بیمارستان مهم و ارزشمند در بوشهر و برازجان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند که بدون تردید این مراکز مهم درمانی نقش ویژه‌ای در افزایش رضایتمندی مردم خواهند داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خاطر نشان کرد: در دشتستان با تلاش مسئولان شبکه بهداشتی و درمانی شاهد ارتقای کیفیت درمانی و بهداشتی در روستاها و شهرها هستیم و امیدوار هستیم این روند تداوم یابد.

شاهینی تصریح کرد: کیفیت‌بخشی در امر خدمات بهداشتی و درمانی در سطح دشتستان در یک‌ سال اخیر به خوبی انجام گرفته که انتظار داریم این روند تداوم یابد.

وی اضافه کرد: تامین نیروی انسانی و تجهیز مراکز در دستور کار قرار دارد و امیدوار هستیم با تلاش شبانه‌روزی همه مسئولان به موفقیت لازم در این راستا برسیم.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از جذب ۱۴۴ نیروی جدید در دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و گفت: اطلاع‌رسانی در مورد جذب نیروها انجام شده و با ثبت‌نام از داوطلبان، آزمون و مصاحبه و گزینش نیروها انجام خواهد شد.

شاهینی بیان کرد: همکاری مسئولان دستگاه‌های اجرایی با شبکه‌ها و مراکز بهداشتی درمانی، نقش مهمی در ارتقای کیفیت خدمات دارد و امیدوار هستیم این امر با تعامل بیشتر و بهتر محقق شود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ