رای پرونده تبانی فوتسال صادر شد
تاريخ ارسال خبر : 7 ژوئن 2012 | ساعت 22:59 | کد خبر: 14742 | sv91 | چاپ این مطلب

رئیس کمیته استنیاف فدراسیون فوتبال گفت: حکم پرونده تبانی فوتسال در کمیته استنیاف صادر شده اما ابلاغ آن بر عهده دبیر کل فدراسیون است.

خبرگزاری فارس: رای پرونده تبانی فوتسال صادر شد/ ابلاغ حکم بر عهده دبیر کل

علیرضا صالحی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس توانا در خصوص جلسه کمیته استنیاف برای رسیدگی به پرونده تبانی فوتسال عنوان کرد: صبح امروز ما جلسه‌ای را از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر برگزار کردیم و حکم خود را صادر کردیم. اما هم اکنون نمی‌توانیم مفاد آن را اعلام کنیم.

وی ادامه داد: ما حکم را به دبیر کل فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌ایم و ابلاغ آن بر عهده او است. با توجه به اینکه این حکم بعد از ظهر امروز ارسال شد احتمال دارد طی روزهای شنبه یا یکشنبه حکم ابلاغ شود.

رئیس کمیته استنیاف خاطرنشان کرد: در صورتی که دبیر کل فدراسیون فوتبال تشخیص دهد که حکم را باید خود کمیته ابلاغ کند این امر را به ما اعلام خواهد کرد.

هفته پایانی لیگ برتر فوتسال ۱۹ اسفند سال گذشته در حالی برگزار شد که دو تیم مدعی منصوری و گیتی پسند برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می‌کردند. پس از قهرمانی گیتی پسند مسئولان باشگاه منصوری مسائلی را درباره تبانی در خصوص دیدار تیم‌های گیتی پسند و پرسپولیس عنوان کردند.

این امر ادامه پیدا کرد تا سرانجام کمیته انضباطی رای خود را ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرد.

پس از صدور رای بازیکنان محروم پرسپولیس و همچنین باشگاه منصوری نسبت به این حکم معترض بودند و کمیته استنیاف به بررسی این پرونده پرداخت.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ