انجام ۳۲۰۰ عمل جراحی در بیمارستان توحید جم
تاريخ ارسال خبر : 8 ژوئن 2012 | ساعت 10:33 | کد خبر: 14768 | sv70 | چاپ این مطلب

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر از انجام ۳۲۰۰ عمل جراحی در بیمارستان توحید جم خبر داد.

خبرگزاری فارس: انجام 3200 عمل جراحی در بیمارستان توحید جم

مهرداد حسین‌زاده امروز در گفت‌وگو با “عسلویه نیوز” اظهار داشت: سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در راستای خدمات‌رسانی به افراد بومی و ساکنان استان بوشهر تلاش ویژه‌ای داشته و رضایت خاطر مردم و مراجعه‌کنندگان به مراکز تحت پوشش این سازمان مهم‌ترین اولویت است.

وی افزود: طی یکسال اخیر اقدامات مناسبی برای بهبود کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی انجام داده‌ایم و به ویژه در بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی توحید جم شاهد راه‌اندازی بخش‌های مورد نیاز و افزوده شدن تجهیزات ارزشمندی هستیم.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر خاطرنشان کرد: راه‌اندازی بخش تصویربرداری دیجیتال بیمارستان توحید جم و بهره‌برداری از بخش نمونه‌گیری آزمایشگاه طبی بیمارستان توحید از جمله طرح‌هایی است که طی یکماه اخیر انجام گرفته است.

حسین‌زاده تصریح کرد: راه‌اندازی مرکز بهداشتی و درمانی پارس کنگان نیز از دیگر طرح‌هایی است که با همکاری شرکت نفت و گاز پارس و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تکمیل شده است.

وی اضافه کرد: بیمارستان توحید جم و ۳۳ مرکز بهداشتی و درمانی در سطح استان به امر خدمات‌رسانی به مردم بومی و کارکنان صنعت نفت می‌پردازند و امیدوار هستیم از نظر کمی و کیفی به اهداف مورد نظر برسیم.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر افزود: طی یکسال اخیر بیش از ۷۱۰ هزار نفر از خدمات بهداشتی و درمانی این سازمان استفاده کرده‌اند که بیش از ۶۰ درصد از مراجعه کنندگان افراد بومی و ساکنان شهرها و روستاهای استان بوشهر هستند.

حسین‌زاده گفت: در یکسال اخیر بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ نفر در بیمارستان توحید جم بستری شده‌اند که بیش از ۸۵ درصد از این افراد بومی هستند.

وی از انجام ۳۲۰۰ عمل جراحی در بیمارستان توحید جم خبر داد و اذعان داشت: طی یکسال اخیر بیش از ۳۲۰۰ عمل جراحی در بیمارستان توحید انجام شده که ۲۷۰۰ عمل بر روی افراد بومی و ساکنان استان بوشهر انجام گرفته است.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر اضافه کرد: از همه امکانات و توانمندی موجود برای رشد و بهبود خدمات درمانی در مراکز وابسته به بهداشت و درمان این سازمان استفاده می‌کنیم و امیدوار هستیم رضایت خاطر همه مردم را فراهم کنیم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ