تساوی شیرین ذوب‌آهن مقابل سامسونگ
تاريخ ارسال خبر : 14 سپتامبر 2011 | ساعت 23:08 | کد خبر: 6518 | sv51 | چاپ این مطلب

دیدار تیم‌های سامسونگ کره‌جنوبی و ذوب‌‌آهن در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه جام جهانی سوان با حضور حدود ۴ هزار تماشاگر از ساعت ۱۵ به وقت تهران برگزار شد و با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

بازیکنان سامسونگ بازی را در دقایق ابتدایی در اختیار داشتند و در دقیقه ۹ موقعیت نه چندان خطرناکی را روی دروازه شهاب گردان خلق کردند، اما پس از آن شاگردان منصور ابراهیم‌زاده ۲ فرصت گلزنی توسط ایگور کاسترو در دقایق ۱۰ و ۲۳ به وجود آوردند اما موفق به گلزنی نشدند.

پس از این بازیکنان سامسونگ به حملات خود افزودند و چند موقعیت خطرناک روی دروازه ذوب‌آهن خلق کردند، اما شهاب گردان اجازه نداد در نیمه اول توپی از خط دروازه‌اش عبور کند تا دو تیم در پایان نیمه اول به تساوی بدون گل دست یابند.

در نیمه دوم دو تیم بازی را محتاطانه‌ آغاز کردند، اما ذوب‌آهنی‌ها در دقیقه ۵۷ توسط محمد قاضی به گل دست یافتند. در ادامه بازیکنان سامسونگ به حملات خود ادامه دادند و توانستند در دقیقه ۶۷ توسط پارک هون بوم به گل تساوی برسند. این گل در حالی زده شد که محمدعلی احمدی به علت مصدومیت در بیرون زمین مداوا می‌شد و ذوب‌آهن ۱۰ نفره بود.

این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و شاگردان منصور ابراهیم‌زاده به یک امتیاز خارج از خانه دست یافتند.

دیدار برگشت این دو تیم ۶ مهر در ورزشگاه فولادشهر برگزار می‌شود.

ترکیب ذوب‌آهن:
شهاب گردان، فرشید طالبی، علی احمدی (سینا عشوری-۷۷)، سیدمحمد حسینی، محمد صلصالی، هوار ملا محمد، اسماعیل فرهادی(۹۰+۵ داود حقی)، محمد قاضی، ایگور کاسترو (دسوزا-۹۰+۲)، هوگو ماچادو و حسین ماهینی
سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده

سپاهان دیگر نماینده ایران در این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر پذیرای السد قطر خواهد بود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ