رویانیان: محرومیت نصرتی کم شد
تاريخ ارسال خبر : 4 نوامبر 2011 | ساعت 17:20 | کد خبر: 7264 | sv43 | چاپ این مطلب

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس محمد رویانیان گفت: از آنجایی که باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بر مبنای اخلاق حرفه ای و فرهنگ محوری استوار است پس به هیچ عنوان رفتار زشت دو نفر از بازیکنان پرسپولیس در دیدار برابر داماش را بر نمی تابد. لذا به دور از جنجال و غوغاسالاری تصمیم نهایی در مورد چگونگی برخورد با این افراد بدین شرح اعلام می شود:

وی ادامه داد: آقای شیث رضایی به دلیل وارد ساختن لطمه مادی و معنوی به باشگاه و انجام حرکات خلاف شئونات اخلاقی و حرفه ای با کسر مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان از کل قرارداد جریمه و همچنین از باشگاه پرسپولیس اخراج می شود.

رویانیان عنوان کرد: آقای محمد نصرتی به دلیل وارد ساختن لطمه مادی و معنوی به باشگاه و انجام حرکات خلاف شئونات اخلاقی و حرفه ای با کسر مبلغ ۲۵۰ ملیون تومان از کل قرارداد جریمه و به دلیل حسن سابقه و زحماتی که در عرصه فوتبال کشیده است و همچنین درخواست تعداد زیادی از پیشکسوتان فوتبال و هواداران، محرومیت کامل وی به محرومیت تا پایان نیم فصل تبدیل شد.

وی تصریح کرد: در روزهای گذشته علی رغم شرایط و جو سنگینیکه حاکم بود تصمیمی اخذ نکردم و به خودم این فرصت را دادم تا در فضای آرام و با رعایت اخلاق و به دور از هوای نفس به وظیفه قانونی خود عمل کنم.

وی ادامه داد: در تیم بزرگ پرسپولیس همواره ارزش ها و اخلاق حرفه ای حاکم بوده است. ارزش هایی که مجموعه پرسپولیس مبلغ آن بوده و مفاخری همچون علی پروین، علی دایی، کریم باقری، حمید استیلی مهدی مهدوی کیا و علی کریمی محصول آن هستند.

رویانیان افزود: طی هفته گذشته به دور از جو حاکم مشورت های بسیاری با افراد آگاه دانا صادق و خیراندیش داشتم تا بتوانم اصلح ترین تصمیم را به عنوان مدیر عامل اخذ کنم.

مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: هر چند این جانب تنها ۴۰ روز است که به جامعه فوتبال پیوسته ام اما امیدوارم کلیه مسئولان و دست اندرکاران گذشته تا کنون و اصحاب محترم رسانه، به دور از هر گونه گرایش کمک کنند تا بتوانیم اخلاق الهی، فرهنگ صحیح و انسانی را در بخش های مختلف فوتبال نهادینه کنیم که این امر نیازمند مشارکت، تعامل و گفتمان مشترک است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ