اسامی بازیکنان خاطی اعلام شد
تاريخ ارسال خبر : 20 فوریه 2012 | ساعت 23:23 | کد خبر: 8094 | sv37 | چاپ این مطلب

کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات دوپینگ در حالی  بعد از ظهر شنبه تشکیل جلسه داد و پرونده ۳ بازیکن لیگ برتری و یک بازیکن لیگ دسته اول مورد بررسی قرار گرفت.

 به دلیل عدم درخواست استیناف از سوی بازیکنان و بر اساس قوانین، اسامی بازیکنانی که به اخطار کتبی بدون گذراندن دوره محرومیت محکوم شدند، به شرح زیر اعلام می شود.

لازم به ذکر است این بازیکنان به دلیل اینکه فاقد سابقه قبلی محکومیت تخلف از قوانین مبارزه با دوپینگ هستند و از ماده ممنوعه میتل هگزان آمین استفاده کردند، شامل تخفیف شده و به اخطار کتبی بدون گذراندن دوره محرومیت محکوم شدند.

۱-مهدی امیرآبادی –باشگاه استقلال

۲-سید میثم حسینی- باشگاه استقلال

۳-مهرداد پولادی( این بازیکن در حال حاضر در باشگاه پرسپولیس بازی می کند اما زمانی که تست کنترل دوپینگ از وی گرفته شده در تیم مس کرمان حضور داشت.)

۴-حسین کیانی مقدم-باشگاه شهرداری اراک

کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات دوپینگ اعلام کرد طبق مفاد ماده ۸۲ آئین نامه ملی مبارزه با دوپینگ، این توبیخ به منزله یک بار تخلف است و در صورت تکرار از سوی بازیکن در مراحل رسیدگی بعدی از نظر ملاک تصمیم گیری با تشدید مجازات مد نظر قرار خواهد گرفت. در پایان لازم به یادآوری دوباره است رای صاده شده برابر با مواد ۹۰ تا ۹۶ آئین ملی مبارزه با دوپینگ ایران از امروز اول تا سوم اسفند قابل اعتراض در کمیسیون استیناف آراء دوپینگ فدراسیون فوتبال خواهد بود.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ