طارمی در میان پنج بازیکن برتر آسیا
تاريخ ارسال خبر : 1 مارس 2017 | ساعت 13:09 | کد خبر: 36053 | sv1,034 | چاپ این مطلب

امروز با برگزاری رقابت های شب دوم از هفته دوم لیگ قهرمانان در منطقه شرق پرونده این هفته بسته می شود.01184247

به گزارش “ورزش سه”، برخلاف بازی های هفته اول که چندان به سود نماینده های ایران تمام نشد این بار سه تیم استقلال، استقلال خوزستان و پرسپولیس موفق شدند با برتری های شیرین برابر رقبای خود صعود چشمگیری در جدول رقابت ها داشته باشند، بردهایی که با درخشش ستاره های آنها رقم خورد تا با این عملکرد شاهد صعود چشمگیر این بازیکنان در جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ قهرمانان باشیم.

در شرایطی که هنوز جدول ارزشمندترین بازیکنان هفته دوم از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر نشده اما می توان برحسب عملکرد بازیکنان ایرانی حاضر در مسابقات مدعی شد حداقل یک یا دو بازیکن ایرانی در بین ۱۰ بازیکن برتر هفته از حیث میانگین امتیازی قرار خواهند گرفت که سرآمد همه آنها مهدی طارمی مهاجم ملی پوش پرسپولیس خواهد بود.

طارمی در مصاف با الوحده با وجود این که موقعیت های گلزنی بیشماری را از دست داد اما در نهایت با دو گل و یک پاس گل بهترین بازیکن پرسپولیس در زمین لقب گرفت تا با این عملکرد در کنار عمر عبدالرحمان از العین بیشترین امتیاز را در این هفته از رقابت ها به خود اختصاص دهد. ستاره اماراتی ها و مرد سال آسیا در تاشکند با دو گل و یک پاس گل زمینه برتری تیمش برابر بنیادکار را فراهم کرده بود.

با این تفاسیر می توان گفت مهدی طارمی قطعا در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در بین ۵ بازیکن برتر لیگ قهرمانان آسیا قرار خواهد گرفت و امتیاز او میانگین بالای ۹٫۵ از ۱۰ خواهد بود تا این بار ایرانی ها در بین ارزشمندترین بازیکنان یک نماینده داشته باشند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ