مارادونا در جمع خبرنگاران حاضر شد
تاريخ ارسال خبر : 7 می 2012 | ساعت 12:08 | کد خبر: 12308 | sv76 | چاپ این مطلب

دیه گو مارادونا که برای ترک تیم فوتبال الوصل امارات تغییر عقیده داده است، برای اولین بار در جمع خبرنگاران حاضر شد.


   به گزارش منابع خبری، مارادونا چندی پیش اعلام کرده بود به دلیل عدم حمایت باشگاه از وی، تیم الوصل را ترک خواهد کرد اما بعد از چندین جلسه مذاکره با سران این باشگاه نظرش را عوض کرد به طوریکه باشگاه الوصل پس از این مذاکرات با انتشار بیانیه ای اعلام کرد، مارادونا با ماندن در این تیم تا پایان قرارداد دوساله اش یعنی تا ژوئن سال ۲۰۱۳ موافقت کرده است.


مارادونا که تا کنون در این باره به صورت علنی صحبت نکرده بود، بعد از شکست ۲ بر ۰ الوصل مقابل الوحده، برای اولین بار از زمان انتشار بیانیه باشگاه در مقابل خبرنگاران ظاهر شد و به سؤالات آنها پاسخ داد.


اسطوره فوتبال آرژانتین گفت: هرچیزی در مورد رفتن گفته ام به خاطر خستگی بوده است ولی اکنون تصمیم دارم تا پایان فصل آینده به تلاش خود در الوصل ادامه بدهم. حتی اگر هیچ بازیکن جدیدی برای تقویت تیم نیاید.


وی افزود: در جلساتی که با مدیران باشگاه داشتم، درخواست هایم را به آنها گفتم و دیگر نمی خواهم بیشتر از این درباره اش صحبت کنم. در جلسته بعدی در مورد تغییراتی که باید صورت بگیرد، حرف می زنیم. به مربیگری الوصل ادامه می دهم و به قراردادم وفادار باقی خواهم ماند.


این مربی در ادامه علت عملکرد ضعیف الوصل در مسابقات فصل ۲۰۱۱/۱۲ را، عدم آمادگی بازیکنان دانست اما وعده داد این وضعیت در فصل آینده بهبود پیدا کند.


مارادونا گفت: وقتی بازیکنان پشت سر هم بازی می کنند، آمادگی بدنی شان افت پیدا می کند البته این موضوعی نیست که من را آزار بدهد. می دانم نظرهای متفاوتی در این زمینه وجود دارد ولی من با این شرایط هم کار می کنم. اگر نتوانیم در فصل جاری به موفقیت برسیم، برای فصل بعد تلاشمان را بیشتر می کنیم. از باشگاه الوصل برای اینکه به من فرصت ادامه مربیگری تیم در فصل آینده را داد، تشکر می کنم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ