گرت بیل،فان پرسی وسیلوا گزینه‌های اصلی بارسا
تاريخ ارسال خبر : 8 می 2012 | ساعت 17:07 | کد خبر: 12393 | sv92 | چاپ این مطلب

روزنامه اسپانیایی اسپورت کاتالان اعلام کرد: بارسا برای فصل آینده در نظر دارد بازیکنانی از میلان، آرسنال و تاتنهام را به خدمت بگیرد.


    روزنامه اسپورت کاتالان در صفحه اول خود نوشت که گرت بیل از تاتنهام و روبین فان پرسی دو گزینه مدنظر بارسلونا در فصل نقل و انتقالات هستند.


پویول از ناحیه زانو مصدوم شده و این به این معناست که رقابت‌های یورو ۲۰۱۲ را از دست خواهد داد. تیاگو سیلوا به عنوان بازیکن خط دفاعی گزینه اول مورد نظر این باشگاه است.


گرت بیل، بال چپ ۲۲ ساله ولزی تاتنهام مد نظر سران بارسلونا قرار گرفته است. این بازیکن از سال ۲۰۰۷ تا کنون در وایت هارت لین ۱۰۸ بازی انجام داده است و ۲۱ گل به ثمر رسانده است.


روبین فان پرسی گزینه دوم بارسا است و روشن شده است که بارسلونا به یک مهاجم دیگر نیاز دارد آنها داوید ویا را از دست دادند و به دنبال جانشینی برای وی می‌گردند.


روبین فان پرسی، کاپیتان آرسنال، پیش از این اعلام کردند که فارغ از نتیجه مذاکرات پیش رو با این تیم در مورد تمدید قرارداد چه خواهد بود، همیشه خود را یک آرسنالی می داند.


قرارداد فن پرسی با آرسنال در پایان سال ۲۰۱۳ به پایان می رسد اما او هنوز قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرده و به همین دلیل شایعاتی در مورد جدایی او از این باشگاه به گوش می رسد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ