تولیدات مجتمع گازی پارس جنوبی ۱۲ درصد افزایش یافت
تاريخ ارسال خبر : 11 می 2012 | ساعت 10:40 | کد خبر: 12617 | sv82 | چاپ این مطلب

عسلویه نیوز: مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از افزایش ۱۲ درصدی تولیدات مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد.

خبرگزاری فارس: تولیدات مجتمع گازی پارس جنوبی 12 درصد افزایش یافت

به گزارش عسلویه نیوز؛ علی‌اکبر شعبان‌پور در همایش تولید پایدار در عسلویه اظهار داشت: در سال تولید ملی با تمام توان و ظرفیت برای رشد تولید و افزایش بهره‌وری تلاش می‌کنیم و امیدوار هستیم در این مسیر به موفقیت لازم برسیم.

وی افزود: مجتمع گاز پارس جنوبی بیش از ۴۰ درصد گاز کشور را تامین می‌کند و روز به روز شاهد افزایش کیفیت تولیدات این مجتمع هستیم.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از افزایش ۱۲ درصدی تولیدات مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد و خاطرنشان کرد: با تلاش و فعالیت انجام گرفته در سال ۹۰ شاهد رشد ۱۲ درصدی تولیدات مجتمع گازی بودیم و حتی در برخی پالایشگاه‌ها رشدی ۱۵ درصدی را شاهد بودیم که این مهم با انجام طرح‌های مهندسی انجام شده است.

شعبان‌پور در ادامه با تاکید بر مشکلات کارکنان اقماری ۲ به یک، خواستار تغییر این وضعیت شد.

وی یادآور شد: ما باید برای بهبود وضعیت نیروی انسانی‌مان تلاش کنیم و از تمام ظرفیت و توان موجود برای این مهم بهره می‌بریم.

این مسئول گفت: ستاد شرکت ملی گاز تاکنون کمک‌های شایانی به ما کرده و من دست همه‌شان را می‌بوسم، ولی از حالا به بعد باید بیشتر از این کمک بکنند چون نیروی انسانی ما، چه اقماری و چه ساکن نیازمند شرایط بهتری است.

شعبان‌پور در ارتباط با وضعیت نیروهای اقماری بیان کرد: نیروی اقماری ۲ به یک دیگر نمی‌تواند این شرایط را تحمل کند و باید ۲ به ۲ بشود و این خواسته اصلی همه نیروهاست.

وی اذعان داشت: مهندس جمشیدی دانا هم با صحبت‌هایی که با بچه‌ها داشته‌اند، دیده‌اند که در آن‌جا چه وضعیتی وجود دارد و نیروها چه مشکلاتی دارند.

شعبان‌پور متذکر شد: من از ستاد شرکت ملی گاز ایران و مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید خواهشمندم که بیشتر از این به فکر منابع انسانی باشند و مشکلات این نیروها را حل کنند.

در این آیین، تعدادی از مسئولان مجتمع گازی و کارشناسان این مجتمع نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ