همایش نقش زنان در تولید ملی برگزار شد
تاريخ ارسال خبر : 12 می 2012 | ساعت 11:53 | کد خبر: 12745 | sv89 | چاپ این مطلب

عسلوبه نیوز: همایش نقش زنان در تولید ملی در آبپخش برگزار شد.

خبرگزاری فارس: همایش نقش زنان در تولید ملی برگزار شد

به گزارش عسلوبه نیوز، جمعه‌ شب همایش نقش زنان در “تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی” با حضور بانوان مددجو و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) آبپخش برگزار شد.

بخشدار آبپخش در این مراسم اظهار داشت: جایگاه خانواده و زن در اسلام دارای بالاترین و رفیع‌‌ترین مرتبه است و باید از تمام توان برای بزرگداشت مقام زن در جامعه بهره بریم.

احمد خرم‌روز افزود: فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی یکی از شاخه‌های اساسی و اصلی فعالیت مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی بخش آبپخش است و به مناسبت روز زن شاهد اجرای برنامه‌های متعددی در این نقش خواهیم بود.

وی با اشاره به نقش محوری زنان در خانواده افزود: خانواده در نظام اسلامی کانون مهر و محبت بوده که در آن زن و مرد مایه آرامش یکدیگر محسوب می‌شوند.

خرم‌روز خاطرنشان کرد: نقش زنان در خانواده برای پرورش فرزندان صالح که در برابر جامعه و رشد و ترقی آن احساس مسئولیت کنند نقشی ضروری و اساسی است که همواره باید به آن توجه کنند.

این مسئول ادامه داد: وجود زنان پاک‌سرشت در جامعه در ساماندهی اقتصادی، اجتماعی و خانوادگی نقش مهمی داشته و دشمن را که با هدف نشانه رفتن باورهای دینی و اعتقادی وارد صحنه شده است، ناکام می‌گذارد.

بخشدار آبپخش بیان داشت: زنان در تمام عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و… نقشی ارزنده و غیر قابل انکار ایفا می‌کنند و همواره با حضور خود در عملکرد مطلوب‌تر جامعه اسلامی در تمام عرصه‌ها اثر گذاشته‌اند.

خرم‌روز با اشاره به نقش زنان در تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت: زنان در جهاد اقتصادی و تولید ملی نیز نقش برجسته دارند و نقش آفرینی آنان اساس و بنیاد حرکت‌های اجتماعی و اقتصادی را تشکیل می‌دهد.

وی یادآور شد: کمیته بانوان بخش آبپخش با حضور و فعالیت مستمر در تمام برنامه‌ها ما را در انجام هرچه بهتر این برنامه‌ها یاری کرده‌اند و  این امر نمایانگر نقش بی‌بدیل زنان و بانوان جامعه اسلامی در تمامی عرصه‌ها است.

مسئول امور بانوان بخشداری آبپخش نیز در این مراسم گفت: بانوان در تمام مراحل انقلاب اسلامی با حضور فعال خود در راستای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته‌اند و همواره همپای مردان برای تعالی و توسعه ایران اسلامی کوشیده‌اند.

فاطمه جهان‌افروز اذعان داشت: حضور و مشارکت فعال بانوان در برنامه‌ها و عرصه‌های اجتماعی از اهداف اساسی کمیته بانوان بخشداری آبپخش است و در تمام فعالیت‌های خود برای تحقق آن تلاش کرده‌ایم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ