ایجاد پارک جنگلی به مساحت ۲۵ هکتار در جم
تاريخ ارسال خبر : 13 می 2012 | ساعت 10:05 | کد خبر: 12839 | sv129 | چاپ این مطلب

عسلویه نیوز: رئیس شورای اسلامی شهرستان جم از ایجاد پارک جنگلی به مساحت ۲۵ هکتار در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: ایجاد پارک جنگلی به مساحت 25 هکتار در جم

به گزارش عسلویه نیوز، سید علیرضا سجادی‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم مهم‌ترین اولویت شورای اسلامی و شهرداری جم است و در این راستا با تلاش سایر دستگاه‌ها تلاش خوبی انجام گرفته است.

رئیس شورای اسلامی جم با اشاره به این موضوع که افرادی در سطح شهرستان قصد کمرنگ جلوه دادن اقدامات شورای شهر و شهرستان جم را دارند، افزود: بیلان کارها را باید گفت، زیرا اگر نگوییم جفا به مجموعه شورا شهرداری و دولتمردان است.

سجادی‌زاده با اشاره به موضوع الحاق روستاها به شهر جم خاطرنشان کرد: روستاهای علی‌آباد، بهر حاج نوشاد، بهرباغ، اسلام آباد و چاه دراز به شدت پیگیر و متقاضی آن هستند که به شهر جم ملحق شوند؛ قبلاً نیز روستای بهارستان نیز مطرح بود که با نظر شورای اسلامی و مردم شریف آن روستا بحث ایجاد شهر مستقل مطرح است که لایق آن نیز هستند.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر جم طی جلسه‌ای موافقت خود را با الحاق روستاهای مذکور به شهر تصویب کرده، گفت: طی صورتجلسه‌ای این موافقت را به فرمانداری، شورای بخش و شوراهای اسلامی روستاهای متقاضی اعلام کرده‌ایم و از فرماندار محترم و شوراهای اسلامی روستاها می‌خواهیم که پیگیر این موضوع باشند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم یادآور شد: در صورت موافقت فرماندار شهرستان جم و همچنین با موافقت ۱۶ کارگروه در مرکز استان که در ارتباط با الحاق یک روستا به شهر تصمیم‌گیری می‌کنند این موضوع انجام خواهد شد.

سجادی‌زاده با اشاره به اقدامات مهم شورا و شهرداری جم افزود: احداث پارک‌ها و فضاهای سبز حاشیه‌ای همانند پارک پردیس، چگاسه، پارک‌های محله‌ای و احداث بازار بزرگ شهرداری در سال گذشته اجرایی شده‌اند.

وی اضافه کرد: احداث بلوار بزرگ ولی‌عصر(عج) به عرض ۴۵ متر از میدان فاضل تا نیروی انتظامی، احداث بلوار ورودی از سمت بوشهر، احداث کارخانه آسفالت، احداث جایگاه CNG، احداث میدان بهارستان و احداث دیواره حفاظتی متعدد و احداث بلوار بسیج نیز از دیگر اقدامات شهرداری است.

رئیس شورای اسلامی جم از احداث پارکینگ در بستر رودخانه وسط شهر خبر داد و گفت: احداث خیابان فرهنگ، احداث بلوار گاز و بلوار پارک چگاسه، تملک ۵۳ هکتار زمین برای دپو و دفن زباله و کاشت هفت‌هزار  اصله نهال در شهر و واگذاری زمین برای ساخت مجتمع آدینه دفتر امام جمعه به متراژ ۵۰۰ متر نیز از جمله اقدامات شهرداری است.

سجادی‌زاده از ایجاد پارک جنگلی به مساحت ۲۵ هکتار در جم خبر داد و اذعان داشت: تملک ۲۵ هکتار زمین برای ایجاد پارک جنگلی در جم از جمله مهم‌ترین اقدامات سال جاری شهرداری جم است.

وی یادآور شد: از همه ظرفیت موجود برای رشد و توسعه شهر و شهرستان جم استفاده می‌کنیم و هیچ فرصتی را هدر نمی‌دهیم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ