اسنایدر وبالوتلی گزینه های جدید میلان
تاريخ ارسال خبر : 13 می 2012 | ساعت 20:43 | کد خبر: 12927 | sv98 | چاپ این مطلب

آخرین گزارشات رسیده از ایتالیا حاکی از آن است که میلانی ها قصد دارند در تابستان پیش رو بالوتلی و اسنایدر را بخدمت بگیرند . به گزارش پایگاه خبری میلان در ایران، سران روسونری طی جلسه ای که در شب گذشته داشتند تصمیم گرفته اند برای بازسازی تیم در تابستان پیش رو بازیکنانی چون ماریو بالوتلی و اسنایدر را به ترکیب تیمشان اضافه کنند.

 در شب گذشته سیلویو برلوسکونی ,آدریانو گالیانی و ماکس آلگری طی یک نشست به ظاهر غیر کاری با یکدیگر به صرف شام پرداختند.

 این موضوع در مرحله نخست به طور گسترده ای ایمان سران روسونری به آلگری را نشان میدهد در حالی که گفته میشد در صورت عدم کسب جام ماکس آلگری توسط برلوسکونی برکنار خواهد شد.

 

 گاتزتادلواسپورت در تازه ترین گزارش خود به این موضوع پرداخته است-بر اساس این ادعا ماکسی آلگری درخواست بازیکن های باکیفیت بیشتری در خط میانی کرده است و در این راه این گزینه ها میتواند بی پروا و وسوسه برانگیز باشد که ظاهرا گفته میشود اسنایدر که در حال حاضر در اینتر توپ میزند میتواند یکی از گزینه های جنجالی روسونری باشد.

 

 گزینه ارزان تر در صورت عدم موفقیت در جذب اسنایدر میتواند هافبک خلاق حال حاضر کاتانیا, فرانچسکو لودی باشد .کسی که تا سال ۲۰۱۵ با باشگاه کاتانیا قرارداد دارد.

 

 از سوی دیگر میلان ممکن است در صدد آن باشد تا ماریو بالوتلی که بارها حتی در زمان حضورش در اینتر اعلام کرده است که یکی از هواداران متعصب روسونری است را به تیم خود اضافه کند.

 

 با تمام تفاسیر با وجود بازیکنانی چون نستا,اینزاگی,گنوزو که خروج آنها رسما تایید شده است در میلان انتظار بازسازی ترکیب وجود دارد.

 

 و با خروج قریب به یقین کلارنس سیدورف و مارک فن بومل نیاز به بازسازی بیش از پیش در تیم میلان خواهد شد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ