سد معبر در بازار مهم‌ترین دغدغه اصناف برازجان است
تاريخ ارسال خبر : 15 می 2012 | ساعت 15:32 | کد خبر: 13164 | sv80 | چاپ این مطلب

عسلویه نیوز: رئیس مجمع امور صنفی شهرستان دشتستان گفت: سد معبر در بازار مهم‌ترین دغدغه اصناف برازجان است.

خبرگزاری فارس: سد معبر در بازار مهم‌ترین دغدغه اصناف برازجان است

به گزارش “عسلویه نیوز” محمدصادق کمالیان شامگاه دوشنبه در نشست با شهردار برازجان و رؤسای اتحادیه‌های صنفی شهرستان دشتستان اظهار داشت: مجمع امور صنفی شهرستان دشتستان همکاری و تعامل با مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی را یکی از اولویت‌های خود قرار داده و همواره در این راستا حضور و فعالیت مستمری داشته است.

وی اضافه کرد: شهرداری برازجان در سال‌های اخیر دقت و توجهی خاص به امر زیباسازی و نمای شهر داشته است و این امر بر هیچ کس پوشیده نیست.

رئیس مجمع امور صنفی شهرستان دشتستان بیان داشت: حساسیت فعالیت اصناف در بحث زیباسازی شهر مورد توجه مجمع امور صنفی شهرستان دشتستان بوده و این امر را به طور جدی دنبال خواهیم کرد.

کمالیان ادامه داد: برخی تبلیغات تجاری نه زیباست و نه قانون به اصناف اجازه این تبلیغات را می‌دهد و رؤسای اصناف مختلف با ارائه دستورالعمل و آموزش لازم به زیرمجموعه‌های خود از این امر جلوگیری خواهند کرد.

این مسئول ابراز داشت: اصناف فعال در شهر برازجان با مسائل و مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند که از مسئولان و مدیران شهرستان دشتستان، به ویژه شهرداری برازجان انتظار داریم در این زمینه دقت نظر کافی داشته باشند.

رئیس مجمع امور صنفی شهرستان دشتستان گفت: سدمعبر در محیط بازار روز برازجان از دغدغه‌های اصلی بازاریان و اصناف شهرستان دشتستان است که از ایشان می‌خواهیم با حساسیت خاص برای رفع این مشکل تلاش کنند و از تلاش‌هایی که تاکنون برای رفع این مشکل صورت گرفته است تشکر می‌کنیم.

کمالیان عنوان کرد: انتقال صنوف آلاینده شهر برازجان به خارج از شهر از نیازهای اساسی است که با تلاش مسئولان مرتفع می‌شود و نهایت همکاری ایشان برای رفع این مشکل را خواستاریم.

وی ادامه داد: بهسازی ورودی میدان میوه و تره‌بار شهر برازجان از نیازهای اساسی است که در ماه‌های اخیر به آن توجه خاص داشته‌ایم و پیگیری‌های فراوانی در این ارتباط انجام داده‌ایم.

رئیس مجمع امور صنفی شهرستان دشتستان با توجه به فعالیت‌ آرایشگاه‌های زنانه در منازل شخصی متذکر شد: از مسئولان ذی‌صلاح خواستار همکاری برای نظارت بر آرایشگاه‌های زنانه فعال در منازل هستیم.

کمالیان تصریح کرد: رسیدگی به امور بیمه و مسایل قالی‌بافان، کاهش تعرفه برق لبنیاتی‌ها و تلاش برای اجرای دقیق طرح شبنم از فعالیت‌های مجمع امور صنفی شهرستان دشتستان است.

وی گفت: همکاری بیشتر اماکن برای برخورد با مغازه‌داران فاقد پروانه و بهسازی و بهداشتی کردن بازارچه ماهی و میگوی برازجان از مسائل مهمی است که مجمع امور صنفی شهرستان دشتستان همواره بر آن تاکید داشته است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ