بهمنی: اگر بانک ها وام تا سقف ۱۰ میلیون را با یک ضامن ندهند برخورد می کنیم
تاريخ ارسال خبر : 19 می 2012 | ساعت 13:03 | کد خبر: 13522 | sv79 | چاپ این مطلب

رییس کل بانک مرکزی از پرداخت وام تا سقف ۱۰ میلیون تومان با یک ضامن در بانک های کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی گفت: عملکرد موسسات مالی و اعتباری به دقت بررسی می شود و در صورت بروز تخلف و توجه نکردن به اخطارهای بانک مرکزی، مجوز فعالیت متخلفان باطل و موسسه آنها بسته خواهد شد.

رئیس کل بانک مرکزی درباره نظارت بانک مرکزی بر کار موسسات مالی و اعتباری اظهار داشت: عملکرد این موسسات بررسی می شود و هر موسسه ای تخلف کرد؛ دو اخطار به آنها داه می شود و در نهایت این موسسات متخلف بسته می شوند و از تخلف هیچ موسسه ای چشم پوشی نخواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: یکی از برنامه های بانک مرکزی، ادغام تعدادی از بانکها با یکدیگر است. همچنین ۱۷۰۰ موسسه مالی و اعتباری تبدیل به ۱۴ موسسه شدند و این ۱۴ موسسه نیز در یک فرصت مناسب تبدیل به یک یا دو موسسه مالی و اعتباری می شوند و کنترل و نظارت بیشتری بروی آنها صورت خواهد گرفت.

پرداخت وام تا سقف ۱۰ میلیون تومان با یک ضامن

بهمنی همچنین با تذکر مجدد به بانکها برای پرداخت تسهیلات خرد به متقاضیان گفت: همانطور که بارها اعلام شده است، باز هم اعلام می کنیم؛ وامهای تا سقف ۱۰ میلیون تومان با یک ضامن قابل پرداخت است و اگر ما متوجه شویم همکار ما در این زمینه قصور کرده، با متخلفان برخورد می شود و اگر کسی به موارد اینچنینی برخورد کرد، به بانک مرکزی اعلام کند و ما وارد قضیه می شویم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ