اختصاص ۴۷ میلیارد تومان برای تکمیل سد رئیسعلی و احداث سد دالکی
تاريخ ارسال خبر : 21 می 2012 | ساعت 11:55 | کد خبر: 13668 | sv77 | چاپ این مطلب

عسلویه نیوز: فرماندار دشتستان از اختصاص ۴۷ میلیارد تومان برای تکمیل سد رئیسعلی و احداث سد دالکی خبر داد.

خبرگزاری فارس: اختصاص 47 میلیارد تومان برای تکمیل سد رئیسعلی و احداث سد دالکی

به گزارش”عسلویه نیوز” غلامحسین خسروی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت نهم و دهم در رفع فقر و محرومیت از چهره شهرها و روستاها عملکرد مطلوبی داشته و روز به روز شاهد تحول در وضعیت مناطق محروم هستیم.

وی افزود: دیدارهای مردمی مسئولان با مردم و آشنایی با مشکلات مردم تاثیر زیادی بر توسعه و عمران شهرها و روستاها دارد و این امر در دولت نهم و دهم با کیفیت و شتاب خوبی انجام گرفته است.

فرماندار دشتستان با تاکید بر اهمیت کشاورزی در دشتستان خاطرنشان کرد: دشتستان بیش از ۷۰ درصد تولیدات کشاورزی استان را در اختیار دارد و تامین آب لازم و توسعه زیرساخت‌های کشاورزی در این شهرستان مورد تاکید مسئولان قرار دارد.

خسروی با اشاره به لزوم تکمیل کانال‌های آبیاری سد رئیسعلی دلواری تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده، تا یک ماه آینده آبرسانی به ۳ هزار هکتار از اراضی حاصلخیز منطقه پایین‌دست شبانکاره از طریق این کانال‌ها صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اهمیت سد دالکی برای کشاورزی در دشتستان گفت: انجام مطالعه سد دالکی و احداث آن از جمله طرح‌های عظیم در این شهرستان است که راه دسترسی به آن به اتمام رسیده و بخش اعظمی از اعتبارات آن در اعتبارات پروژه‌های مهر ماندگار لحاظ شده است.

فرماندار دشتستان از اختصاص ۴۷ میلیارد تومان برای تکمیل سد رئیسعلی و احداث سد دالکی خبر داد و اذعان داشت: تکمیل سد رئیسعلی و احداث سد جدید دالکی گامی ارزشمند در توسعه و رونق کشاورزی در دشتستان است.

خسروی در پایان متذکر شد: تلاش دولت در اجرای طرح‌های عام‌المنفعه بسیار مهم و ارزشمند است که امیدوار هستیم تداوم یابد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ