پرسپولیس باید تغییرات اساسی پیدا کند
تاريخ ارسال خبر : 24 می 2012 | ساعت 15:49 | کد خبر: 13934 | sv75 | چاپ این مطلب

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ابراز تاسف از شکست تیم فوتبال این باشگاه مقابل الاتحاد عربستان گفت: پرسپولیس باید از اشتباهات خود درس بگیرد و تغییرات اساسی پیدا کند.


محمد رویانیان پس از باخت پرسپولیس برابر الاتحاد و حذف از گردونه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: هر چند که در انتهای فصل به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید می‌گویم ولی در خصوص باخت این تیم برابر الاتحاد باید بگویم؛ نه تنها آنها بلکه همه اعضای باشگاه و تیم مسئول این ناکامی هستند و لذا ۲۰ درصد از کل مبلغ قرارداد بازیکنان کسر خواهد شد و کادر فنی نیز باید پاسخگوی عملکرد خود باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که با سایت رسمی این باشگاه گفتگو می‌کرد، افزود: پرسپولیس باید از اشتباهات خود درس بگیرد و تغییرات اساسی پیدا کند. نقایض باشگاه باید برطرف شود و تیمی مقتدر و با شخصیت قهرمانی و داشتن انسجام و همدلی در حد و طراز پرسپولیس ساخته شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در چند ماه اخیر صبر کردم و صحبتی به زبان نیاوردم تا در بازی‌های آسیایی روحیه سرمربی و بازیکنان خراب نشود اما کادر فنی و بازیکنان نتوانستند از فرصت‌های به وجود آمده استفاده کنند.

“از این شکست‌ها باید درس بگیریم و پلی برای پیروزی‌های بزرگ بسازیم”، رویانیان با بیان این جمله افزود: بزودی اسامی بازیکنان جدیدی که به پرسپولیس ملحق می‌شوند و همچنین بازیکنانی که می‌توانند از پرسپولیس جدا شوند را اعلام می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید براینکه “نباید از ضعف‌های کادر فنی، مدیران باشگاه و ساختار تیم بگذریم”، گفت: به طور قطع به این مسئله نیز خواهیم پرداخت و این افراد باید به طور جدی پاسخگوی عملکرد خود باشند.

تیم فوتبال پرسپولیس که یک فصل تلخ و پر از ناکامی را در رقابت‌های داخلی پشت سرگذاشته بود و همه امیدش به قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بود، در مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات شکست سنگینی را برابر الاتحاد عربستان پذیرفت و حذف شد.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ