تناقض در اظهارات اعضای هیأت مدیره استقلال
تاريخ ارسال خبر : 28 می 2012 | ساعت 13:08 | کد خبر: 14144 | sv83 | چاپ این مطلب

اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال در شرایطی مقابل خبرنگاران قرار گرفتند که در نشست عصر یکشنبه خود تکلیف سرمربی را مشخص کردند و در مورد مدیر عامل نیز تصمیماتی گرفتند اما در اظهاراتشان خلاف این رفتار کردند.


    به گزارش خبرنگار مهر، جلسه ای که قرار بود عصر یکشنبه برگزار شود و منجر به انتخاب سرمربی و مدیرعامل فصل آینده آبی پوشان شود، بنا بر اعلام رسمی اعضای حاضر در آن هیچ دستاوردی در این موارد نداشت و قرار شد تا روز چهارشنبه تکلیف مدیرعامل و سرمربی مشخص شود، این در حالی است که در این جلسه در هر دو مورد تصمیم گیری شده است!


زمانی که اعضای هیئت مدیره یکی پس از دیگری از محل نشست در وزارت ورزش خارج شدند جمع پرتعدادی از خبرنگاران رسانه های مختلف را برابر خود دیدند و در شرایطی که راه فراری نداشتند – که البته دو عضو هیئت مدیره از درهای مخفی رفتند تا با خبرنگاران روبرو نشوند – به سوالات پرتعداد آنها در مورد نتایج جلسه پاسخ دادند.


 اما نکته جالب در مورد اعضای هیئت مدیره اینکه از بین آنهایی که مصاحبه کردند، هیچ وجه اشتراکی در اظهارات وجود نداشت و تناقضی کاملا آشکار به چشم می آمد. عبدالرضا ساور که بنا بر اعلام خودش خیلی در جریان امور نبود در پاسخ به پرسش خبرنگاران اعلام کرد که در این جلسه در مورد سرمربی و مدیرعامل صحبتی نشد.


این در حالی بود که جواد زرینچه به صراحت اعلام کرد که گزینه های سرمربیگری و مدیر عاملی را بررسی کردیم. این عضو هیئت مدیره حتی از خاویر کلمنته به عنوان گزینه خارجی نیمکت استقلال نیز نام برد و از صلاحی، شهریاری، کردنوری و امیدواررضایی به عنوان گزینه های مدیرعامل نام برد.


حسین فرزامی هم اظهاراتی متناقض با بقیه داشت و اعلام کرد که در این جلسه پیرامون سرمربی و مدیرعامل تصمیم گیری نشد و همه چیز را باید از رسولی نژاد رئیس هیئت مدیره پرسید که در جریان امور است. یوسف نژاد هم ترجیح داد از در دیگری برود تا با خبرنگاران روبرو نشود. رسولی نژاد هم با انجام مصاحبه ای کوتاه و البته مبهم با سایت وزارت ورزش و جوانان خود را از رویارویی با خبرنگاران محروم کرد!


این در حالی است که برخی اعضای هیئت مدیره در صحبت های خصوصی و غیر رسمی خود از تصمیم گیری برای انتخاب سرمربی فصل آینده در جلسه عصر یکشنبه خبر دادند. در این مورد گفته می شود اعضای هیئت مدیره حضور امیرقلعه نویی در کادر فنی استقلال را قطعی کرده اند و قرار است تا زمان انتخاب مدیر عامل یکی از اعضای هیئت مدیره – که احتمالا احمد رسولی نژاد خواهد بود – امور باشگاه را در اختیار بگیرد.


انتخاب مدیر عامل و سرمربی از وظایف مشخص هیئت مدیره یک باشگاه است و معمولا برای اظهار نظر در مورد آن نباید خساست به خرج داد اما مشخص نیست اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال چرا پنهان کاری را در دستور کار خود قرار داده بودند و با اظهاراتی متناقض نخواستند واقعیت را به زبان بیاورند. شاید همراهی علی فتح الله زاده با وزیر ورزش و جوانان در ترکیه و احتمال رایزنی برای ماندن، اعضای هیئت مدیره را برآن داشت تا با چاشنی احتیاط در مورد انتخاب مدیر عامل حرف بزنند!


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ