دنیزلی در اردوی نونهالان حضور یافت
تاريخ ارسال خبر : 14 مارس 2012 | ساعت 17:25 | کد خبر: 8967 | sv93 | چاپ این مطلب

ه نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم زیر۱۴ سال ایران، در حضور علی کریمی و مصطفی دنیزلی کاپیتان و سرمربی پرسپولیس، تیم نوجوانان این تیم را چهار بر سه شکست داد.

 در این دیدار که در زمین شماره دو کمپ تیم های ملی برگزار شد، تیم ملی زیر۱۴ سال توسط سعید بخاط، رضا سلیمانی، رضا کریمی و نیما مختاری به گل رسید تا بازی را ۴ بر ۳ به نفع خود به پایان برساند.

پس از پایان بازی، علی کریمی کاپیتان و مصطفی دنیزلی برای بازیکنان تیم نونهالان صحبت کردند.

کاپیتان تیم پرسپولیس و بازیکن تیم ملی ایران رو به بازیکنان زیر۱۴ سال گفت: شما بازیکنان بزرگی خواهید شد اگر به توصیه های مربیانتان گوش کنید. مربیان پایه صلاح شما را می خواهند و با توجه به اینکه مصطفی قنبرپور پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که یکی از با اخلاق های فوتبال ما بوده و در حال حاضر سرمربی شماست و با تلاش برای تیم نوجوانان زحمت می کشد، شک نکنید شما آینده سازهای فوتبال ایران خواهید بود و من مطمئنم در رقابت های پاکستان با دست پر به ایران بازخواهید گشت.

مصطفی دنیزلی هم خطاب به نونهالان گفت: بازی خوبی را از شما شاهد بودیم و من با توجه به فیزیک شما احساس کردم که تیم نوجوانان ایران هستید و از اینکه متوجه شدم شما تیم نونهالان هستید متعجب شدم. شما با این فیزیک و بازی که نشان دادید بدون شک آینده فوتبال ایران هستید. فوتبال پایه ایران همواره در آسیا یکی از مطرح ترین ها بوده است.

در پایان بازی مصطفی قنبرپور سرمربی تیم زیر ۱۴ سال از حضور علی کریمی و مصطفی دنیزلی تشکر کرد و خطاب به بازیکنان گفت: باید امثال علی کریمی ها الگوی شما باشند و شما باید آرزو کنید که زمانی که در رده های بزرگسال کار خواهید کرد زیر دست مربیان بزرگی چون مصطفی دنیزلی کار کنید. حضور این بزرگان هم به کادر فنی و هم به بازیکنان روحیه خوبی داد و ما امیدواریم با درخشش در فستیوال پاکستان، زحمت های فدراسیون فوتبال که توجه ویژه ای به فوتبال پایه دارد را جبران کنیم.

گفتنی است، دنیزلی هم اکنون در ایران حضور ندارد و این دیدار روز دوشنبه برگزار شده بود.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ