دروازه بان الوصل از فوتبال خداحافظی کرد
تاريخ ارسال خبر : 18 مارس 2012 | ساعت 14:03 | کد خبر: 9331 | sv93 | چاپ این مطلب

دروازه بان باشگاه الوصل بجای تحمل محرومیت در ۱۷ مسابقه که به خاطر حمله به سرمربی تیم الاهلی دریافت کرده بود؛ اعلام بازنشستگی کرد.


      به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، مجید ناصر که در تیم ملی فوتبال امارات نیز بازی کرده از طرف اتحادیه فوتبال این کشور از حضور در ۱۷ مسابقه محروم شد. براساس این رای او تا پایان فصل و بخشی از فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ از میادین فوتبال دور خواهد بود.

دروازه بان تیم الوصل بعد از شکست یک به صفر این تیم مقابل الاهلی در مرحله نیمه نهایی جام اتصالات امارات، به سانچز فلورس سرمربی الاهلی حمله کرد؛ اما بعدا مدعی شد فلورس هنگام مسابقه او را تحریک کرده است.

ناصر در بیانیه ای از رفتار خود عذرخواهی کرد، اما این محرومیت را نیز شدید خواند.

وی گفت: می پذیرم که رفتارم نامناسب و غلط بوده و کنترل اعصابم را از دست دادم اما این واکنش من به علت رفتار تحریک آمیز سرمربی الاهلی نسبت به من در طول مسابقه بود.

وی گفت: من تصمیم کمیته انضباطی را می پذیرم اما در عین حال فکر می کنم این رای شدید و بیش از حد است و به فعالیت حرفه ای من پایان می دهد.

وی افزود: نمی خواهم باری بر دوش باشگاه در راه موفقیت و پیشرفت آن باشم. آنها نباید بهای تعلیق مرا بپردازند.

مارادونا سرمربی الوصل این رفتار ناصر را غیرقابل قبول خواند و گفت: باشگاه قصد دارد درخواست تجدید نظر به این رای بدهد.

باشگاه الوصل روز یکشنبه بازنشستگی ناصر را تایید و ابراز امیدواری کرد که او در این تصمیم خود تجدید نظر کند.

الوصل در بیانیه ای اعلام کرد مدیریت باشگاه الوصل از تصمیم ناصر به بازنشستگی از فوتبال دچار تعجب شده است، اما درعین حال نومیدی و احساس او را از رای محرومیت در ۱۷ مسابقه درک می کند.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ