دیدار رهبر فرزانه انقلاب با خانواده های شهدا و مردم عسلویه
تاريخ ارسال خبر : 28 مارس 2011 | ساعت 22:11 | کد خبر: 3958 | sv91 | چاپ این مطلب

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای عصر امروز در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و کارکنان صنعت نفت در پارس جنوبی اظهار داشتند: در همه گوشه و کنار کشور نشانه های رشد و تعالی فکری آشکار است.
ایشان افزودند: مردم استان بوشهر جزو اصیل ترین و بهترین مردمان هستند و این استان دارای مردمی امتحان داده است.
مقام معظم رهبری در ادامه خاطرنشان کردند: هر کس با تاریخ این منطقه آشنا باشد می داند مردم استان بوشهر به عزت و استقلال کشور خدمت فراوانی کرده اند.
حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: امروز سلطه گران به هر نحوی در تلاش هستند در هر نقطه از عالم تعدی کنند و آنچه در ایران اتفاق افتاده نقطه مقابل اهداف استکبار است.
مقام معظم رهبری ابراز داشتند: نظام جمهوری اسلامی نظامی متکی به مردم است و با ایمان به خدا برای سربلندی اسلام تلاش می کند.

مقام معظم رهبری به مشکلات مردم منطقه اشاره و اظهار داشتند: در کنار صنعت و فن آوری های علمی که در منطقه وجود دارد مسئولین بایستی به مشکلات مردم توجه داشته باشند و بدانند که حل مشکلات مردم منطقه خود یک جهاد است.
در ابتدای این دیدار آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و مسعود میرکاظمی وزیر نفت سخنانی بیان کردند.
خانواده شهدا همصدا با مردم  نیز در این دیدار صمیمی با شعارهای “صل علی محمد بوی ولایت آمد ” ، ” علمدار ولایت بوشهری ها فدایت “، ” حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست ” ، ” ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند ” ارادت خود را به مقام عظمای ولایت نشان دادند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ