افشای بازداشتگاه‌های جدید رژیم آل‌خلیفه
تاريخ ارسال خبر : 2 آوریل 2012 | ساعت 16:21 | کد خبر: 10173 | sv87 | چاپ این مطلب

رئیس انجمن حقوق بشر بحرین از بازداشتگاه‌های جدید رژیم آل‌خلیفه و استفاده این رژیم از اصطبل‌ها و طویله‌ها برای نگهداری معترضان و انقلابیون بحرینی پرده برداشت.

خبرگزاری فارس: افشای بازداشتگاه‌های جدید رژیم آل‌خلیفه

به گزارش فارس، “یوسف ربیع” دوشنبه در گفتگو با شبکه خبری العالم فاش کرد که رژیم آل‌خلیفه اخیرا ساختمانی وابسته به شهرداری منطقه “الغربیه” در منطقه “کرزکان” را به بازداشتگاه انقلابیون بحرینی تبدیل کرده و آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان و طرفداران دموکراسی در بحرین را پس از بازداشت در این محل نگهداری می‌کند.

رئیس انجمن حقوق بشر بحرین در ادامه افزود: صرف نظر از این ساختمان، شماری از اصطبل‌ها و طویله‌های منطقه الغربیه نیز توسط مزدوران رژیم آل‌خلیفه تخلیه شده‌اند تا رژیم پس از تبدیل آنها به زندان و بازداشتگاه از آنها برای بازداشت معترضان بحرینی استفاده کند.

ربیع همچنین تاکید کرد که اقدام آمریکا در سرپوش نهادن بر جنایات آل‌خلیفه، طبق قوانین بین المللی امری جنایتکارانه تلقی می‌شود.

رئیس انجمن حقوق بشر بحرین گفت: ادامه حضور نظامیان اشغالگر سعودی در بحرین مانند اشغال این کشور تلقی می‌شود و مردم بحرین اعم از شیعه و سنی حق دارند با وجود امکانات اندک به مقابله با اشغالگران بپردازند.

ربیع افزود: رژیم آل خلیفه از هیچ راهی برای سرکوب انقلاب مردمی بحرین فروگذاری نمی‌کند، در حالی که تنها خواسته مردم بحرین از زمان آغاز انقلاب ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ تاکنون تحقق آزادی و عدالت بوده است.

رئیس انجمن حقوق بشر بحرین افزود: رژیم آل‌خلیفه تلاش دارد، با اعمال فشار از پوشش خبری حوادث جاری در بحرین ممانعت کند و این کشور را در بایکوت خبری نگه‌دارد.

وی رژیم آل‌خلیفه را مسئول تعرض‌های صورت گرفته به خبرنگاران و حقوقدانان خارجی و بین المللی و همچنین داخلی دانست و گفت: تعرض اخیر به “نبیل رجب”، دبیرکل مرکز حقوق بشر بحرین با هدف خالی کردن عرصه کشور از فعالان و مدافعان حقوق بشر صورت گرفته بود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ