اردوی دسته جمعی برای ۱۵۰ منتخب مجلس نهم!
تاريخ ارسال خبر : 2 آوریل 2012 | ساعت 17:03 | کد خبر: 10185 | sv97 | چاپ این مطلب

مسوولان مجلس با این استدلال که اولاً بخش عمده این افراد هنوز نماینده نشده اند که مجلس برای آنها خرج کند و ثانیاً سفر دسته جمعی مسوولان و نمایندگان و منتخبان ، محدودیت های امنیتی دارد و با مصوبات شورای عالی امنیت ملی مغایر است ، با این درخواست فراقانونی آنها موافقت نکرده اند.

با نزدیک شدن به موعد آغاز به کار مجلس نهم ، جریان های سیاسی حاکم بر آن فعالیت خود را برای یارگیری در پارلمان آینده ایران آغاز کرده اند.

به گزارش عصرایران ، همزمان با تعطیلات نوروزی ، چند چهره شاخص مجلس هشتم ، برنامه تدارک اردوی دسته جمعی برای ۱۵۰ منتخب مجلس نهم را آغاز کرده اند. آنها قصد دارند این نمایندگان که بخش قابل توجهی از آنان برای اولین بار به مجلس راه یافته اند را در ایام آتی به اردوی بازدید از مناطق عملیاتی جنوب ببرند.

این گزارش می افزاید: به همین منظور نمایندگانی که در صدد اجرای این اردوی سیاسی هستند ، با مراجعه به مجلس از مقامات آن خواسته اند هزینه این اردو را تأمین نمایند ولی مسوولان مجلس با این استدلال که اولاً بخش عمده این افراد هنوز نماینده نشده اند که مجلس برای آنها خرج کند و ثانیاً سفر دسته جمعی مسوولان و نمایندگان و منتخبان ، محدودیت های امنیتی دارد و با مصوبات شورای عالی امنیت ملی مغایر است ، با این درخواست فراقانونی آنها موافقت نکرده اند.

با این حال ، طراحان این اردوی سیاسی از ادامه تلاش های خود برای برگزاری این برنامه بازنمانده و با مراجعه به سازمان بسیج مستضعفان از مسوولان آن خواسته اند اجرای این اردوی سیاسی برای منتخبان مجلس بعدی را عهده دار شوند.

مهم ترین دستور کار مجلس بعد از تصویب اعتبارنامه منتخبان ، تعیین رئیس و هیات رئیسه است و به اردو بردن منتخبان جدید توسط چهره های شاخص قدیمی مجلس اقدامی در همین رابطه ارزیابی می شود.

مجلس نهم خرداد امسال آغاز به کار می کند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ