رئیس‌جمهور، سجادی را به عنوان گزینه وزارت ورزش معرفی کرد
تاريخ ارسال خبر : 11 ژوئن 2011 | ساعت 16:06 | کد خبر: 5230 | sv130 | چاپ این مطلب

عضو کارگروه تربیت‌بدنی مجلس از معرفی حمید سجادی از سوی رئیس جمهور به عنوان گزینه تصدی وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

سید جلال یحیی‌زاده عنوان کرد: در نامه‌ای که به مجلس ارائه شده نام حمید سجادی به عنوان گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت ورزش و جوانان اعلام شده است اما باتوجه به اینکه دو مورد در دولت نهم نام افراد پیشنهادی در لحظات آخر تغییر کرد، باید تا فردا و قرائت رسمی نامه منتظر بمانیم.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است این که تا این لحظه نام آقای سجادی به عنوان گزینه پیشنهادی آقای احمدی‌نژاد به مجلس معرفی شده است. این موضوع فردا در مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

یحیی‌زاده درباره اینکه نظر نمایندگان در این باره چیست، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هفته گذشته مجلس جلسه‌ای نداشت، نمی‌توانم درباره رایزنی‌های غیررسمی و اینکه آقای سجادی تا چه اندازه مورد نظر نمایندگان است، صحبت کنم. فردا این موضوع تا حدود زیادی مشخص خواهد شد.

این نماینده در پاسخ به این سؤال که شرایط سجادی را برای احراز این سمت چگونه می‌بیند گفت: ایشان ویژگی‌های مثبتی دارند و از سابقه ورزشی خوبی برخوردار هستند. سجادی در سازمان تربیت‌بدنی فعالیت کرده و تجارب خوبی دارد اما نکاتی هم وجود دارد که مبهم است و باید برطرف شود.

وی در توضیح این موارد اظهار داشت: برخورد ایشان با وزارت ورزش نیاز به توضیح دارد و اینکه بدانیم سجادی تا چه اندازه نسبت به تشکیلات این وزارتخانه باور و ایمان دارد. ارتباطاتی هم که وجود دارد گاهی اوقات مایه نگرانی ما درباره سجادی است و از همه مهمتر این است که بدانیم وی چه برنامه‌ای دارد و می‌خواهد چه کارهایی انجام دهد. من اکنون نمی‌توانم در این باره قضاوت کنم و باید منتظر تشکیل جلسه رسمی مجلس باشیم.

یحیی‌زاده در پایان گفت‌وگو با فارس درباره اینکه چه زمانی تکلیف این موضوع مشخص خواهد شد، تاکید کرد: در صورتی که فردا کار آغاز شود هفته آینده جلسه رأی اعتماد برگزار خواهد شد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ