حضور زیباترین زن جهان در سازمان ملل +عکس
تاريخ ارسال خبر : 29 سپتامبر 2012 | ساعت 14:59 | کد خبر: 19883 | sv94 | چاپ این مطلب

آشواریا رای” ستاره زیبا روی سینمای هند و “کریستین تورلینگسون” مدل مشهور امریکایی با حضور در نشست مربوط به زنان و کودکان در سازمان ملل خبر ساز شدند.”آشواریا” مثل همیشه با لباس سنتی زیبایش معصومیت همیشگی اش را حفظ کرده بود و علیرغم سادگی بسیار زیبا و جذاب به نظر میرسید.

“آشواریا رای” ستاره زیبا روی سینمای هند و “کریستین تورلینگسون” مدل مشهور امریکایی با حضور در نشست مربوط به زنان و کودکان در سازمان ملل خبر ساز شدند.”آشواریا” مثل همیشه با لباس سنتی زیبایش معصومیت همیشگی اش را حفظ کرده بود و علیرغم سادگی بسیار زیبا و جذاب به نظر میرسید.

این مجلس ضیافت شامی بود که با نام همه زنان ، همه کودکان برگزار شد و اکثر شرکت کنندگان در آن زنان در عرصه های مختلف فرهنگی و هنری و سیاسی بودند.

این نشست با هدف سرعت بخشیدن به پیشرفت مسائل کلیدی مثل برنامه ریزی برای خانواده ، بقای کودک و دسترسی همگانی به کالاهای اساسی برگزار شد و به همین دلیل هم اکثر میهمانان این نشست را زنان تشکیل دادند.

گفتنی است آشواریا رای که خود مادر یک کودک است به عنوان سفیر آژانس ایدز سازمان ملل فعالیت میکند . بنابر اظهارات این بانوی سینمایی ماموریت جدید او توسعه آگاهی همگانی در ارتباط با مسائل بهداشتی به خصوص مسائلی که به زنان و کودکان مربوط است میشود و قرار است به زودی در ۲۱ کشور جهان به اجرا درآید.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ