بازیکن فلسطینی دعوت بارسلونا را رد کرد
تاريخ ارسال خبر : 30 سپتامبر 2012 | ساعت 21:32 | کد خبر: 19945 | sv81 | چاپ این مطلب

بازیکن تیم ملی فوتبال فلسطین دعوت باشگاه بارسلونا برای حضور در نوکمپ را به خاطر وجود سرباز رژیم اشغالگر قدس رد کرد.


دیدار حساس بارسلونا مقابل رئال مادرید در چارچوب هفته‌ی هفتم رقابت‌های لیگا یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه نوکمپ برگزار می‌شود.

باشگاه بارسلونا هفته‌ی گذشته با درخواست جلعاد شالیط سرباز رژیم اشغالگر قدس برای حضور در بازی هفته‌ی آینده موافقت کرد که این مساله خشم فلسطینی‌ها و کشورهای عربی را به دنبال داشت.

باشگاه بارسلونا برای نشان دادن بی‌طرفی خود در قبال مساله‌ی فلسطین از محمد السرسک بازیکن تیم ملی فوتبال فلسطین دعوت کرد تا در ال‌کلاسیکو حضور یابد اما این بازیکن فلسطینی دعوت آبی-اناریها را رد کرد.

سرسک در تاریخ ۲۲ ژوئیه سال ۲۰۰۹ زمانی که قصد سفر به کرانه باختری به منظور عضویت در باشگاه جوانان (بلاطه) را داشت با وجود در دست داشتن مجوز عبور صادر شده از سوی مراجع امنیتی صهیونیستی در کرانه باختری در جنوب غزه بازداشت شد اما ماه گذشته آزاد شد.

سرسک در گفت‌وگو با رادیو شمس تونس گفت: بارسلونا که یک باشگاه فرهنگی تربیتی است باید بین سربازی که به خاک کشوری تجاوز کرد و دستگیر شده است و سربازی که بدون هیچ‌گونه گناهی اسیر شده است، تفاوت بگذارد. من دعوت بارسلونا برای حضور در نوکمپ را به خاطر حضور سرباز اشغالگر رژیم قدس قبول نمی‌کنم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ