رویانیان: فرصت می‌خواهم نه تشویق
تاريخ ارسال خبر : 30 سپتامبر 2012 | ساعت 21:41 | کد خبر: 19952 | sv35 | چاپ این مطلب

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با فرهاد مجیدی مذاکره کردم، چون خیلی‌ها به منزل بازیکنانم رفتند و آقایان فکر کردند من متوجه نیستم.


       به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان پس از حضور در تمرین امروز پرسپولیس در میان هواداران حاضر شد و در پاسخ به اعتراض‌های آنها در چند وقت اخیر اظهار داشت: شما با این کارهای خود در تمرینات به دنبال چه هدفی هستید؟ اگر می‌گوئید حرف شما درست است بیایید به جای من مدیرعامل پرسپولیس شوید و خودتان را اذیت نکنید. همه کار برای موفقیت این تیم انجام داده‌ام، اما خودم هم از این شرایط ناراحتم. شماتصور می‌کنید بابت اتفاقات خوشحال هستم!


وی افزود: با داد و فریاد و جنجال هیچ چیز درست نمی‌شود و فقط دشمنان پرسپولیس را شاد می‌کنید. شما خیال می‌کنید من چیزی متوجه نمی‌شوم؛ شما خیال می‌کنید گل محمدی،‌استیلی و پیشکسوتان پرسپولیس هیچ چیزی نمی‌فهمند.


رویانیان تاکید کرد: با فریاد زدن دایی و کریمی به دنبال چه هدفی هستید؟ به چه چیزی اعتراض دارید، اگر می‌توانید شفاف آن را بگویید، اما من به شما می‌گویم با داد زدن همه چیز خراب می‌شود و هیچ چیزی درست نمی‌شود، این را مطمئن باشید.


رویانیان خاطرنشان کرد:‌ آقایان محترم که می‌گویید ما هوادار پرسپولیس هستیم، شما در حال خراب کردن همه چیز هستید. به خدا اگر پرسپولیسی باشید، به تیم آرامش می‌دهید. بازیکنان را به آرامش دعوت می‌کنید و دنبال جوّ درست کردن نیستید. مثل اینکه شما می‌خواهید منِ رویانیان را خراب کنید، آقایان، من تشویق نمی‌خواهم فقط فرصت می‌خواهم آیا چیز زیادی است.


وی گفت: راحت‌ترین راه را برای کمک به پرسپولیس در اختیار شما گذاشتم، یعنی صدور کارت هواداری، اما تا به امروز چه کار کردید؟ اگر من همین امروز از پرسپولیس بروم شما راحت می‌شوید؟


در این هنگام بود که هواداران رویانیان را مورد تشویق قرار دادند. باز هم رویانیان صحبت‌های هواداران را نیمه‌تمام گذاشت و تأکید کرد: اگر حرفی می‌زنم به دنبال موفقیت پرسپولیس هستم. شما به سرپرست، مربی و حتی بازیکنان گیر می‌دهید. من برخی اوقات حتی برخی از تماشاگرنماها بی‌احترامی هم می‌کنند. من می فهمم که همه برد می‌خواهید، اما هیچ کس حق ندارد نظرش را القا کند. چارچوب‌ها باید مشخص شود.


مدیرعامل پرسپولیس یادآور شد: من تمام اظهارنظر مردم را پس از صحبت‌هایم در سایت‌های مختلف کنترل می‌کنم اما شما چه خبر دارید که پشت پرده‌ها چه اتفاقاتی می‌افتد. فشار روحی و روانی روی من ۱۰۰ برابر شماست.


وی افزود: از بازی‌های بعد با کارت هواداری بیایید و تمرینات را تماشا کنید. اگر هم به مشکل برخوردید مقابل درب ورزشگاه درفشی‌فر دستور می‌دهم کارت بفروشند اما بدون کارت اجازه نمی‌دهیم تا هواداری به داخل ورزشگاه بیاید و برای تیم حاشیه‌سازی کند. چون همه اینهایی که می‌آیند هوادار پرسپولیس نیستند.


رویانیان تاکید کرد:‌من ۳۲ سال است در حال کار کردن هستم و آرامش می‌خواهم شما به جای کمک در حال ضربه زدن به تیم خودتان هستید. من دوست ندارم هواداری با نام پرسپولیس بیاید و چاقو بکشد و برای مربی و بازیکنان من عربده‌کشی کند، این درست نیست.


وی در خصوص علی کریمی نیز گفت: کریمی خودش نخواسته که بماند، این مشکل شاید با معذرت‌خواهی حل نشود، چون این بازیکن باید فکرش تغییر کند. وقتی یک خلبان در هواپیما نباشد، مگر هواپیما سقوط نمی‌کند؟ کریمی باید بداند پرسپولیس مهم‌تر از رویانیان، ژوزه خارجی و خیلی از افراد دیگر است. یک روز خیلی حرف‌ها را برای گفتن خواهم زد، الان موقع‌اش نیست. به خدا اما در این چند وقته یک ساعت هم نتوانستم بخوابم و حتی مریض هم شده‌ام، پس به من حق بدهید از شما انتظار داشته باشم.


هواداری از رویانیان پرسید که شاید کریمی به خاطر پول کم ناراحت است، گفت: خیر، خیلی‌ها می‌دانند من برای عقد قرارداد با کریمی چه کار کردم، اما یک بار در رسانه ملی حرف‌های زیادم را درباره پشت پرده‌ها خواهم گفت. می‌گویم که چه کسانی به خانه بازیکنان خوب من می‌روند تا آنها را از راه بدر کنند. بله، من با مجیدی حرف زدم چون خیلی‌ها دنبال تخریب بازیکنان من بودند، آقایان خیال کردند اگر به منزل بازیکنانم بروند من هیچی را متوجه نمی‌شوم.


وی افزود: کریمی اگر بخواهد بیاید باید قول بدهد پرسپولیس مهم‌تر از خودش است. من یک تنه در این تیم با خیلی از چیزها در حال جنگیدن هستم. شما خودتان غیرت دارید و باید قضاوت کنید.


وی همچنین در پاسخ سؤال دیگر یکی دیگر از هواداران مبنی بر اینکه فصل گذشته فتح‌الله‌زاده با پول‌های میلیاردی رحمتی را آورد و امسال نکونام را، اما همه به شما حمله کردند، گفت: من کاری به کس دیگر ندارم. من هماهنگ کرده بودم که پای علی کریمی را بیمه کنم. هماهنگ کرده بودم که مجسمه او را بسازم، اما برخی اتفاقات افتاد که نشد، در زمان دنیزلی نیز مشکلاتی بود و حتی به دنبال این بودید که چرا لیگ قهرمانان آسیا را از دست داده‌اید. اینها درد دل‌های من است و شاید نباید مطرح می‌کردم، اما بخشی از آنها را باید شما بدانید که برای حمله و تخریب بازیکنانم دست به چه کارهایی می‌زنید.


در پایان این گفت‌وگو هواداران به شدت رویانیان را مورد تشویق قرار دادند.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ