راه اندازی کارناوال شادی در خیابانهای عسلویه
تاريخ ارسال خبر : 11 ژانویه 2011 | ساعت 22:35 | کد خبر: 2863 | sv71 | چاپ این مطلب

بمناسبت پیروزی تیم ملی ایران در برابر عراق جوانان عسلویه به جشن و پایکوبی پرداختند.

به گزارش خبرنگار عسلویه نیوز؛ جوانان شهر عسلویه پس از پیروزی تیم ملی ایران در برابر تیم فوتبال عراق در خیابانهای این شهر جشن شادی راه انداختند و این جشن را به صورت کارناوال به خیابانهای اصلی شهر کشاندند. این جشن تا پاسی از شب ادامه داشت.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق در چارچوب مرحله گروهی جام ملت‌های ۲۰۱۱ آسیا از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه الریان آغاز شد که این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود ایران به پایان رسید.
گل عراق را یونس محمود در دقیقه ۱۲ وارد دروازه ایران کرد و غلامرضا رضایی در دقیقه ۴۲ کار را به تساوی کشاند. ایمان مبعلی در دقیقه ۸۴ با یک ضربه ایستگاهی زیبا دروازه عراق را فرو ریخت تا تیم ملی کشورمان در نخستین دیدار خود در پانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا با پیروزی از زمین مسابقه خارج شود.
از جالبترین نکات این دیدار اعتراف کارشناسان عرب به توانایی بازیکنان ایرانی که در سخت ترین شرایط بزرگترین کارها را انجام می دهند آنها بازیکن شماره ۷ تیم ملی ایران (غلامرضا رضایی) با ۹ کیلومتر دوندگی مسبب پیروزی تیم ایران در برابر عراق عنوان نمودند.

با این پیروزی ایران ۳ امتیازی شد و در صدر جدول رده‌بندی گروه چهارم ایستاد و عراق بدون امتیاز پس از امارات و کره شمالی در قعر جدول این گروه قرار گرفت.

پیش از این مسابقه در اولین دیدار گروه چهارم نیز تیم‌های ملی فوتبال امارات و کره شمالی به نتیجه مساوی بدون گل رسیده بودند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ