حکم خشایار محسنی اعلام شد/منع فعالیت در فوتبال ایران و ارجاع پرونده‌ به مراجع قضایی
تاريخ ارسال خبر : 20 فوریه 2012 | ساعت 11:36 | کد خبر: 8081 | sv84 | چاپ این مطلب

حکم خشایار محسنی که تحت عنوان مدیربرنامه در فوتبال ایران فعالیت می‌کرد، اعلام شد.

حجت الاسلام علیرضا علیپور دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس عنوان کرد: با توجه به شکایت اول دی ماه ۱۳۹۰ باشگاه استیل آذین از خشایار محسنی، جلسه رسیدگی به این پرونده با حضور اعضای هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران، وکیل خشایار محسنی و علی پروین در روز ۱۷ دی ماه برگزار شد که البته در این جلسه خشایار محسنی حاضر نشد.

وی ادامه داد: در این جلسه در مورد تصویر برگه فسخ قرارداد یونگ با باشگاه استیل آذین که به فیفا ارائه شده اما یونگ اصالت امضای خود را مورد تایید قرار نداده و آن را تایید نکرده، بحث و بررسی شد. علی پروین مدیر وقت گروه فوتبال باشگاه استیل آذین گفت که این نامه را من امضا کردم و آن را به خشایار محسنی دادم تا بعد از اینکه یونگ آن را امضا کرد به باشگاه تحویل بدهد اما بعد از آن دیگر اصل آن نامه به باشگاه عودت داده نشد.

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران تصریح کرد: وکیل خشایار محسنی موضوعی که علی پروین بیان کرد را قبول داشت و پذیرفت که اصل نامه را محسنی از پروین دریافت کرده تا به یونگ تحویل بدهد. ضمن اینکه مستندات کافی از سوی خشایار محسنی ارائه نشد. از طرف دیگر شماری از بازیکنان نیز از محسنی به دلیل عدم انجام تعهدات فی مابین از این فرد شکایت کرده‌اند به همین دلیل هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران رای خود را در مورد این شخص صادر کرد.

علیپور در ادامه گفت‌وگو با فارس رای صادر شده از سوی هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال درباره خشایار محسنی را به شرح زیر اعلام کرد:

 ۱- جهت جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر به افراد حقیقی و حقوقی کلیه فعالیت‌های خشایار محسنی در چارچوب آئین نامه و مقررات داخلی فدراسیون فوتبال ایران به طور موقت به حالت تعلیق درآمده و هیچ یک از افراد حقیقی و حقوقی عضو فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران حق هیچگونه همکاری با نامبرده را تا اطلاع ثانوی ندارند.

۲-نسبت به دعاوی باشگاه استیل آذین پرونده مفتوح و رسیدگی ادامه دارد.

۳-نسبت به شکایت سایر افراد حقیقی مطابق با قرارداد فی مابین با خشایار محسنی و مستندات موجود، پرونده‌ها به تفکیک به مرجع قضایی و نهادهای ذیصلاح ارجاع و پیگیری‌های لازم انجام خواهد گرفت.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ