پروین: ترمز الهلال را کشیدیم
تاريخ ارسال خبر : 9 مارس 2012 | ساعت 10:03 | کد خبر: 8623 | sv89 | چاپ این مطلب

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الهلال برای مراحل بعدی لیگ قهرمانان برنامه‌ریزی کرده، اما ما ترمز این تیم را کشیدیم.


 علی پروین درباره بازی پرسپولیس با الهلال عربستان و تساوی یک بر یک در ریاض اظهار داشت: این بازی را به دقت تماشا کردم، شما خبرنگاران بهتر از هر فردی می‌دانید که تیم‌های عربی برای نتیجه گرفتن مقابل ایرانی‌ها چه انگیزه‌ای دارند، آن هم این دفعه تیمی مثل الهلال پایش در میان بود.

 وی افزود: الهلال یکی از بهترین‌های آسیا است و بازیکنان خوبی هم در اختیار دارد. داشتن ۸ ملی پوش و چند بازیکن خارجی نشان می‌دهد که الهلال برای دورهای بعدی برنامه‌ریزی گسترده‌ای کرده اما ما ترمز این تیم را کشیدیم.

 پروین ادامه داد: درست است این بازی با تساوی تمام شد اما به نظر من سه امتیاز بازی مقابل الهلال را گرفتیم و این امتیاز می‌تواند در آینده به پرسپولیس کمک کند. الهلالی‌ها اصلا دوست نداشتند در داخل خانه امتیاز بدهند به همین دلیل بعد از ۱۰ نفره شدن هم خیلی خوب می‌دویدند اما تجربه پرسپولیس هم به یاری این تیم آمد و به نظر من اگر بچه‌ها یک مقدار استرس نداشتند گل دوم را هم می‌زدیم.

 وی درباره حرکت علی کریمی و زدن ضربه پنالتی به صورت حرکت چیپ نیز گفت: کریمی بازیکن با تجربه‌ای است و در شرایطی که پنالتی می‌زد قطعا ورزشگاه ساکت نبود اما کاری که کرد تا همه انگشت به دهان بمانند. علی با گلی که زد و با ضربه قشنگش به بچه‌ها روحیه داد و همه هم لذت بردند.

 وی درباره عملکرد خط دفاعی پرسپولیس نیز گفت: درست است یک گل پرسپولیس خورد آن هم روی شاهکار ضربه حریف بود اما ۴ نفر خط دفاعی ما بسیار شاهکار بودند و واقعا لذت بردم.

 نصرتی و شیث من را خوشحال کردند و خدا را شکر می‌کنم این دو بچه اینقدر با شکوه به پرسپولیس برگشتند و یک روز بسیار خوب هم داشتند امیدوارم باز هم برای پرسپولیس مفید باشند، اگر این چند بازیکن که فقط در لیگ قهرمانان می‌توانند ما را حمایت کنند در لیگ برتر هم می‌توانستند همراه پرسپولیس باشند خیلی خوب بود.

  


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ