واریز سومین مرحله پرداخت یارانه‌ها در نیمه دوم فروردین ۹۰
تاريخ ارسال خبر : 12 مارس 2011 | ساعت 14:13 | کد خبر: 3705 | sv74 | چاپ این مطلب

مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از واریز سومین مرحله پرداخت نقدی یارانه‌ها به حساب سرپرستان خانوار از نیمه دوم فروردین ۹۰ خبر داد.

بهروز مرادی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه سایتrefahi.ir از ۲۰ اسفند برای اصلاح تعداد خانوارها و ثبت شماره حساب‌ها باز شده است، اعلام کرد: هیچ محدویتی برای وارد شدن به این سایت وجود ندارد ضمن اینکه سایت اشاره شده فعلاً باز خواهد بود.

وی اضافه کرد: سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در سال جاری با همکاری دستگاه‌های مختلف طی دو مرحله یارانه نقدی سرپرستان خانوارها را به حساب‌ها آنها واریز کرده است که سومین مرحله نیز در نیمه دوم فروردین ۹۰ انجام خواهد گرفت.

مرادی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات اعلام شده از سوی سرپرستان خانوار در خصوص مبلغ یارانه‌ها بررسی شده است، گفت: برخی از این مشکلات مرتفع شده است و برخی دیگر نیز طی هفته جاری حل خواهد شد.

مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تأکید کرد: واریز یارانه‌ها بر اساس برنامه تنظیم شده به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و چنانچه مشکلی در این خصوص باشد، خانواده‌ها می‌توانند با تماس با سازمان، ما را در جریان بگذارند و پرسنل سازمان نیز در اسرع وقت به آن رسیدگی می‌کنند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ