چگونگی تغییر مسکن مهر در سال آینده
تاريخ ارسال خبر : 11 مارس 2012 | ساعت 23:14 | کد خبر: 8825 | sv84 | چاپ این مطلب

مشاور وزیر راه و شهرسازی از افزایش متراژ و کاهش طبقات واحدهای مسکن مهر در راستای رسیدن به الگوی معماری و شهرسازی ایرانی – اسلامی خبر داد و گفت: بسته مالیاتی که برای بررسی به وزارت امور اقتصادی ودارایی ارائه شده بود هنوز به نتیجه نرسیده است.

به گزارش تابناک، مقداد همتی اظهار کرد: در سال آینده در راستای رسیدن به الگوی معماری و شهرسازی ایران -اسلامی و بهینه سازی مسکن مهر از نظر معماری به سمت طراحی و ساخت واحدهای مسکونی با متراژهای بالاتر و تعداد طبقات کمتر حرکت خواهیم کرد.

مشاور وزیر راه و شهرسازی در ادامه با بیان این‌که بسته مالیاتی که برای بررسی به وزارت امور اقتصادی و دارایی ارائه شده بود هنوز به نتیجه نرسیده است، گفت:‌ در سال آینده بنا به نیاز شهرها سهمیه ابلاغ و با توجه به تعداد متقاضیان واحد مسکونی در قالب طرح مسکن مهر احداث می‌شود.

وزارت راه و شهرسازی برای جلوگیری از فعالیت‌های سوداگرانه و ثبات بخشی به بازار مسکن بسته که در برگیرنده کلیه مسائل مربوط به دریافت مالیات در حوزه‌های مختلف بخش مسکن است به وزارت امور اقتصادی و دارایی ارائه داده است.

بر این اساس دریافت مالیات از ساختمان‌هایی که بیش از سه واحد مسکونی در آن‌ها وجود دارد یا واحدهای مسکونی لوکس و خانه‌های خالی از مواردی است که در این بسته مالیاتی مطرح شده است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ