پیامک‌ سوال‌برانگیز انصراف از یارانه‌ / مسئولان پشت خط سکوت
تاريخ ارسال خبر : 12 مارس 2012 | ساعت 12:40 | کد خبر: 8849 | sv107 | چاپ این مطلب

خبرگزاری فارس: با گذشت بیش از ۱۶ساعت از ارسال پیامکهای سازمان هدفمندسازی یارانه ها به شکل گسترده برای انصراف از یارانه نقدی، تلاش خبرنگار فارس برای پیگیری این مساله از مسئولان و پاسخ به سوالات مردم تا این ساعت بی‌نتیجه مانده است.

خبرگزاری فارس: پیامک‌ سوال‌برانگیز انصراف از یارانه‌ / مسئولان پشت خط سکوت

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شب گذشته خبری منتشر کردیم مبنی بر اینکه پیامک انصراف از دریافت یارانه‌ها عصر دیروز به شکل گسترده در کشور از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها برای سرپرستان خانوار ارسال شده است و  در آن از آنها خواسته است، جهت انصراف از دریافت یارانه به سامانه www.refahi.ir  مراجعه کنند.

در این پیامک‌ها که از شماره ۹۸۳۰۰۰۲۵ ارسال شده، آمده است: آقای … نظر به تمکن مالی، لطفا جهت انصراف از دریافت یارانه به سامانه www.refahi.ir مراجعه کنید، سازمان هدفمند‌سازی یارانه‌ها.

به گزارش فارس، در حالی که پیش از این اعلام شده است، دولت با متمکنین مکاتبه خواهد کرد تا به صورت داوطلبانه از دریافت یارانه انصراف دهند، در این پیامک اشاره ای به داوطلبانه بودن انصراف نشده است و متن پیامک اینگونه القا می کند که انصراف اجباری است.

از بعدازظهر دیروز تماسهای مکرر از سوی برخی اقشار مردم با خبرگزاری فارس گرفته شد که اعلام می کردند علیرغم اینکه کارگر ساده ای با حداقل حقوق و مستاجر هم هستند، ولی در این پیامک به آنها لقب متمکن داده شده و خواستار انصراف آنها از در یافت یارانه شدند.

در حالی تماسهای مردمی با خبرگزاری فارس طی از دیروز درباره ماهیت پیامک انصراف از یارانه تشدید شده که پیگیری های خبرنگار فارس برای پاسخ گویی مسئولین سازمان هدفمندی به سوالات مکرر مردم بی نتیجه مانده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با وجود ارسال پیامکهای فراوان از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها مبنی بر انصراف از دریافت یارانه‌ها، مسئولان این سازمان پاسخگو نیستند و تماسهای مکرر خبرنگار فارس با بهروز مرادی مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه های بی جواب مانده است.

در عین حالی یکی از مدیران روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه ها دیروز در پاسخ به خبرنگار فارس به این جمله بسنده کرده بود که “ساعت اداری به مقام مسئول مراجعه کنید”. البته امروز صبح در ساعت اداری نیز مکرر با این سازمان تمای س گرفیت ولی کسی پاسخگو نیست.

خبرنگار فارس همچنان منتظر پاسخ مسئولان مربوطه  برای روشن سازی این مساله است.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ