مجوز واحد بین الملل دانشگاه خلیج فارس در جنوب استان بوشهر اخذ شد
تاريخ ارسال خبر : 13 مارس 2012 | ساعت 14:32 | کد خبر: 8862 | sv107 | چاپ این مطلب

عسلویه نیوز” نماینده دیّر، کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز واحد بین الملل دانشگاه خلیج فارس در جنوب استان بوشهر اخذ شد.

به گزارش عسلویه نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، عسکر جلالیان در آیین افتتاح پارک علم و فناوری بندر کنگان با تقدیر از حضور حماسی ملت وفادار ایران اسلامی در دوازدهم اسفند و تبریک به منتخب مردم گفت: حماسه ملت برگ زرین دیگری در افتخارات این ملت بود.
وی افزود: امیدوار هستیم این حضور گسترده مسئولیت خدمتگزاران مردم را مضاعف کند و شاهد بهبود وضعیت خدمات رسانی باشیم.
عضو فراکسیون دانشگاهیان مجلس با اشاره به افتخارات ایران اسلامی در حوزه علم و فناوری گفت: نشاندن هواپیمای بدون سرنشین آمریکا توسط جوانان نخبه ایرانی نقطه کوچکی از توان بالای دانشمندان جوان کشور است که به جهانیان عرضه شد.
جلالیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نشست نماینده مردم دیّر، کنگان و جم با ریاست جمهوری و طرح ظرفیت بالای حوزه انتخابیه گفت: پس از ارائه گزارشی از وضعیت حوزه انتخابیه، رئیس جمهور محترم ضمن استقبال از این طرح ها حمایت قاطعانه دولت را اعلام کرد.
نماینده دیّر، کنگان و جم در مجلس یادآور شد: در چهار سال مسئولیت حقیر ۷ مرکز دانشگاهی در حوزه انتخابیه راه اندازی شده و مجوز ۱۲ مرکز دانشگاهی دیگر در حوزه انتخابیه گرفته شده است.
جلالیان از اخذ مجوز واحد بین الملل دانشگاه خلیج فارس در جنوب استان بوشهر خبر داد و گفت: در سالجاری مجوز احداث دانشکده نفت و گاز، دانشکده HSE، واحد بین الملل خلیج فارس، شاخه واحد علوم واحد تحقیقات دانشگاه آزاد و… اخذ شد که با پیگیری مجدانه در راستای تحقق و راه اندازی آنها کوشید.
وی با بیان اینکه نباید اتفاقی که در مسجد سلیمان رخ داد در شهرستان حادث شود، گفت: باید به دنبال کارهایی با مزیت ماندگار در شهرستان از جمله بحث کشاورزی در عسلویه، اخند، چاه مبارک، بیدخون، بنک و… بود و از کارهای عاریتی و گذرا اجتناب کرد.
جلالیان بیان کرد: باید از تمام توان و ظرفیت موجود برای رشد و توسعه شهرستان تلاش کنیم و نباید فرصت خدمتگزاری را هدر دهیم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ