وزیر ورزش از تغییر کفاشیان خبر داد
تاريخ ارسال خبر : 17 مارس 2012 | ساعت 23:15 | کد خبر: 9237 | sv112 | چاپ این مطلب

ده روز پس از برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال و انتخاب رئیس این فدراسیون توسط اعضای مجمع، هنوز هم دولتی ها از شکست کاندیدای خود در انتخابات نازاضی هستند و این نارضایتی را با اصرار بر کنار رفتن کفاشیان از مسند ریاست فدراسیون ابراز می کنند.
به گزارش ایرنا، روز گذشته و در حاشیه جلسه هیئت دولت  وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تخلفی در فدراسیون فوتبال با وجود ابلاغ کتبی به این فدراسیون صورت گرفت، گفته است: وزارت ورزش و جوانان تلاش دارد در فضایی آرام با کمک اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در خصوص رییس این فدراسیون در نشست بعدی مجمع تصمیم گیری کند.

به نظر می رسد با اعلام نظر سازمان بازرسی کشور مبنی براینکه کفاشیان با موافقت دولت می تواند در مسند ریاست فدراسیون فوتبال باقی بماند، توپ بار دیگر به زمین دولتی ها افتاده. حالا آنها که تا کنون رای سازمان بازرسی کل کشور را بهانه اصرار خود بر کنار رفتن کفاشیان قرار داده بودند،حالا وارد میدان شده اند و مستقیما از تصمیم گیری درباره رئیس فدراسیون فوتبال سخن می گویند.

این اظهار نظر رئیس وزارت ورزش می تواند بیش از گذشته سایه تعلیق را بر سر فوتبال ایرا بگستراند. هشدار های مداوم اهالی فوتبال حاکی از خطری است که در کمین فوتبال ما نشسته است و اگر لجلجت های دولتی ها با کفاشیان ادامه پیدا کند، ممکن است دود آن به چشم همه فوتبالدوستان ایران برود. چرا که فیفا با موضوع دخالت حکومت ها در فوتبال بدون اغماض برخورد می کند.

ما یک بار طعم تلخ این برخورد را در ماجرای برکناری دادکان چشیده ایم، با این تفاوت که امروز در آستانه صعود به جام جهانی هستیم و تیم های باشگاهی مان نیز در آسیا اوضاع رضایتبخشی دارند. در چنین شرایطی قطعا تعلیق فوتبال ما مسائل و عواقب سختی را به دنبال خواهد داشت که بهتر است از حالا برای پیش گیری از این عواقب چاره ای اندیشیده شود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ